تبلیغات
بشری - انقلابیون بحرین به هیچ قیمتی از حقوق خود کوتاه نمی آیند

بشری
 
به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «جواد فیروز» عضو جمعیت الوفاق بحرین اظهار داشت: مخالفان بحرینی بر آزادی بیان اصرار دارند و به هیچ قیمتی حاضر نیستند، از حقوق خود کوتاه بیایند.

وی افزود: رژیم از 14 مارس گذشته از هیچ اقدامی علیه تظاهرات کنندگان فروگذار نکرده است در حالی که تظاهرات کنندگان بر اساس حق مسلم خود رفتار کرده اند و دست به خشونتی نزده اند.

فیروز بیان کرد: نیروهای امنیتی رژیم با سلاح ساچمه ای به تظاهرات کنندگان بی پناه حمله کرده اند، از شکنجه و ضرب و شتم بازداشت شدگان ابایی نداشته اند و تهدید به انحلال تشکلهای سیاسی مخالف کرده اند همه این تلاشهای رژیم در راستای تنش آفرینی در بحرین بوده است.

وی اظهار داشت: ما مشکل سیاسی با رژیم داریم و رژیم نیز باید در این عرصه پاسخ ما را بدهد، نه اینکه به زور و سرکوب متوسل شود، اما رژیم به هر اندازه که قدرت داشته باشد نمی تواند ملت را تسلیم کند.

فیروز افزود: خواسته های مخالفان مطابق سند منامه کاملا روشن و آشکار است و مخالفان ذره ای از آن کوتاه نمی آیند.

وی درباره حادثه روز جمعه گذشته بیان کرد: روز جمعه تعدادی از رهبران گروههای سیاسی مخالف از جمله شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق، فاضل عباس دبیرکل جمعیت دموکراتیک یکپارچه بحرین و معاونش حسین المرزوق، عبدالجلیل خلیل عضو الوفاق، شیخ جاسم خیاط رئیس هیئت داوری و معاونش محمد الغریفی در تظاهراتی مشارکت داشتند.

فیروز گفت: ما ساعت پنج و نیم از منزل شیخ علی سلمان حرکت کرده ایم، اما اجازه ندادند که به محل تجمع برسیم، ولی ما شاهد شلیک بمب های صوتی بودیم، ولی ما عکس العملی نشان ندادیم، نیروهای امنیتی به سر تظاهرات کنندگان شلیک می کردند.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 تیر 1391 توسط خادم اهل بیت
تمامی حقوق مطالب برای بشری محفوظ می باشد